BIP 2010 jest jednym z flagowych produktów firmy SYNTEO, która zajmuje się tworzeniem specjalistycznego oprogramowania zarówno dla sektora prywatnego, jak i administracji publicznej.

 

Postawiliśmy sobie za cel stworzenie całkowicie nowego produktu klasy BIP, który byłby alternatywą dla systemów obecnie dostępnych na polskim rynku.

 

"Serce" systemu BIP 2010 obrazuje poniższy schemat.

Baza danych


Zbiór danych edytowanych przez Redaktorów BIP.

Metadane


Czyli informacje o danych, pozwalające na szybkie odnalezienie danego artykułu, poprzez opisy, słowa kluczowe, załączniki, kategorie.

Rejestr zmian


Szczegółowy rejestr zmian przeprowadzonych zarówno w całym Biuletynie, jak i dla każdego artykułu.

Integracja


Możliwość importu i eksportu danych systemu BIP oraz integracja z innymi produktami firmy Synteo.

Jak każda aplikacja webowa - system BIP 2010 pracuje w środowisku przeglądarek internetowych w oparciu o systemy baz danych.

 

Istotną cechą naszego systemu jest stuprocentowa edycja danych on-site - bez udziału oddzielnego panelu administracyjnego. Wszystko, co Redaktor widzi na stronie, może natychmiast zmienić, nie przechodząc do oddzielnych modułów. Jest to daleko idąca zmiana, mająca na celu maksymalne uproszczenie obsługi BIP. Do tej pory systemy BIP czy CMS posiadały skomplikowane panele administracyjne, których sprawna obsługa wymagała szerokiej wiedzy z zakresu IT lub wielogodzinnego studiowania dokumentacji. Nasz system jest inny.

 

Można napisać wiele na temat możliwości naszego systemu i jego zalet, jednak najlepszym sposobem na jego sprawdzenie będzie zalogowanie się do systemu demonstracyjnego.

 

Gorąco zachęcamy do zapoznania się w wersją demo.