Zapraszamy do zapoznania się z ofertą systemu BIP 2010.

 

System BIP 2010 jest oferowany w pakiecie abonamentowym opłacanym na jeden rok z góry.

Po każdym roku istnieje możliwość odnowienia umowy i przedłużenia okresu świadczenia usługi o kolejny rok.

 

Roczny koszt obsługi systemu BIP wynosi 500 PLN netto (615 PLN brutto).

 

W ramach tej opłaty zapewniamy:

 

1) Nieograniczony dostęp do systemu BIP 2010 przez cały okres trwania umowy.

 

2) Hosting całości systemu na szybkim i bezpiecznym serwerze dedykowanym - bez limitu transferu danych.

 

3) Przestrzeń dyskową na dane systemu BIP (artykuły, załączniki, zdjęcia oraz inne media) o pojemności 2 Gigabajtów (2048 Megabajtów).

 

4) Cotygodniowe wykonywanie pełnej kopii zapasowej systemu wraz z kompletnym rejestrem zmian, z możliwością jej pobrania na lokalny komputer.

 

5) Domenę krajową PL lub COM.PL - bez dodatkowych opłat.

 

6) Bezpłatną pomoc naszych konsultantów w zakresie ewentualnych problemów z obsługą.

 

7) Bezpłatne przystosowanie graficznego szablonu strony BIP do Państwa wymagań (wykonanie i osadzenie bannera, zmianę kolorystyki).

 

 

Poza opłatą abonamentową oferujemy szereg opcjonalnych usług dodatkowych, zebranych w poniższej tabeli:

 

Nazwa usługi Cena (nett) Opis
Migracja danych z istniejącego systemu BIP 0-2000 PLN Cena za usługę jest uzależniona od formatu dostarczonych danych ( stąd rozbieżność cenowa). Ostatecznej wyceny dokonujemy po otrzymaniu zrzutu danych z poprzedniego systemu BIP.
Aktywacja dostępu do zarządzania BIP poprzez VPN 50 PLN miesięcznie za jeden terminal Na życzenie Klienta możliwe jest przełączenie BIP w pełny tryb chroniony, w którym edycja stron podmiotowych BIP może odbywać się wyłącznie przez Wirtualną Sieć Prywatną (VPN). Zastosowanie VPN daje dużo więcej korzyści niż tylko zapewnienie 100% bezpieczeństwa danych. Więcej o usłudze VPN można przeczytać na stronie firmy http://synteo.com.pl
Serwer pocztowy w ramach hostingu
100 PLN za rok
Istnieje możliwość włączenia usługi obsługi poczty e-mail w domenie Klienta. Zapewniamy nieograniczoną ilość skrzyek pocztowych i aliasów, możliwość ustawenia auto-reponderów i inne. Opłata doliczana jest do abonamentu rocznego. Przestrzeń dyskowa do przechowywania poczty jest współdzielona z hostingiem BIP (w sumie do wykorzystania przez Klienta 2 Gigabajty danych).
Dodatkowy 1 gigabajt przestrzeni dyskowej serwera
100 PLN za rok
W przypadku gdy 2 GB okaże się niewystarczające, istnieje możliwość dokupienia przestrzeni dyskowej.
Certyfikat SSL dla domeny 100 PLN za rok
Certyfikat RapidSSL dla domeny wystawiony przez zaufane centrum certyfikujące, umożliwia zabezpieczenie strony protokołem HTTPS (bez konieczności akceptowania ostrzeżeń o niezgodności certyfikatów).
Moduł importu normatywnych aktów prawnych z formatu XML do BIP
300 PLN za rok
Dodatkowy moduł przeznaczony dla podmiotów wydających dokumenty normatywne publikowane w dzienniku urzędowym - umożliwia publikowanie takich dokumentów bezpośrednio w BIP (import danych).
Usługa programistyczna 100 PLN za roboczogodzinę W przypadku gdy zechcą Państwo rozszerzyć funkcjonalność BIP - nasi programiści są gotowi wprowadzić dla Państwa dowolne zmiany i dodatkowe opcje w logice systemu. Specjalizujemy się w integracji aplikacji z różnymi systemami IT (np. Obiegu dokumentów, Licytacji elektronicznych itd).
Usługa graficzna/Flash 80 PLN za roboczogodzinę
Na życzenie jesteśmy w stanie wykonać dla Państwa rozmaite usługi graficzne - np. projekty logotypów, bannerów, prezentacji Flash, itd. w technologiach rastrowych i wektorowych - wszystko wedle ścisłych wytycznych Klienta.